Oyun

En İyi Ücretsiz Oyunlar İndirilebilir Hemen Şimdi Google Play Store’dan

En İyi Ücretsiz Oyunlar: Akıllı telefonlar yalnızca diğer insanlarla bağlantı kurmakla kalmaz, aynı zamanda eğlence için kullanılır. Çoğu işten eve dönerken, uzun bir yolculuk sırasında veya sıkıldıklarında zamanlarını telefonlarıyla geçirir. Tüm akıllı telefonlar, uygulamaların ve oyunların indirilebileceği farklı platform türlerini destekleyen işletim sistemlerini kullanır. Apple App Store kullanıyor ve Android ise Google Play’i kullanıyor. Bazılarının fiyatı var bazı uygulamalar ve oyunlar ücretsizdir. Google Play Store artık özel bir teklifte 24 ücretli uygulama ve oyun sunuyor. Aşağıdaki teklifi inceleyin:

Genel Uygulamalar ücretsizdir

Şimdi sınırlı bir süre için ücretsiz olarak indirilebilen bazı uygulamalar: Hava Durumu Canlı, Labirent 3D: Yerçekimi Labirenti, Geriye Dönüyor: Zaman İzleyici: Zaman Tasarrufu, nBubble Pro (yalnızca 4 gün boyunca ücretsiz), Meteogram Pro Hava Durumu ve Gelgit Şemaları, Ses Kaydedici Pro.

Google Play Store ile ücretsiz oyunlar

Bu eğlenceli oyunlar ücretsiz indirebilir ve Metro keyfi yaşantınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz: Kapının Arkasında (sadece 4 gün boyunca), Uzay Memurları (Sadece 4 gün), Online Çiz: Ressam Savaşı (sadece 4 gün), Kabarcık Bubble Bremens (sadece 2 gün boyunca). Bu oyunlardan bazıları indirdiğiniz listede yer alıyor ve artık Android OS kullanan bir akıllı telefonunuz veya tabletiniz var mı diye ücretsiz olarak bunu değiştirme hakkına sahipsiniz.

Özelleştirme Uygulamaları ücretsiz

Renkli Parlaklık (1 gün), UX Deneyimi S8 Simge Paketi (yalnızca 1 gün), Siyah Güneşli Saat (yalnızca 2 gün boyunca), Rassy UX Icon Pack (yalnızca 2 gün boyunca), bu uygulamalardan bazıları ilginç ve çok popüler: Gracy Simge Paketi (sadece 2 gün), Mellow Dark Icon Pack (2 gün süre), Vion Icon Pack (2 gün), Planet X 3D (Canlı Duvar Kağıdı) (yalnızca 4 gün boyunca) vs.

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.