Uygulamalar

Instagram artık yer imlerini tek tek düzenleyebileceğiniz anlamına geliyor

Instagram, yer imi işaretini, “birikimler” sunumu ile birlikte, günümüzün başında sunulan girişimin ekstra imkansız hale getireceğini vurguluyor.

Artık yer imlerini tek tek birikimlere göre düzenleyebileceğiniz anlamına geliyor.

Yeni marka yeni marka müşterilerin daha az şaşkınlık elde etmek için sınıflandırılmış gruplamalar halinde depoladıkları mesajlar oluşturmalarına izin verecektir. Genişleme ek olarak Pinterest’i test edebilir, bu da fotoğrafın yer imlerini ve belirli sayfalara iş bulaştırmamak için kapasiteyi destekliyor.

Instagram’ın ilk kez Aralık ayında yer imi belirleme aracını tanıttığı noktada, bir zamanlar resmi olarak düzenli olan bir direktifin tamamı uygulamanın yararına olmuştu – insanlar normalde diğerlerinin yayınladığı önizlemeleri koruyordu. Instagram müşterileri, ister ilginç bir video ister zevkli bir fiyat, isterlerse sevmeleri, tutması gereken bir kıyafet, isterse denemek zorunda oldukları bir öğe olsun, daha başlangıçta tekrar düşünmeyi düşündükleri hediyeler üzerine giderler ve bu sadece başlangıçtır.

Bookmarking ile bu hediyelerinizi profilinizde gizlice alışveriş edebilirsiniz, böylece daha sonra onları vurabilir, diğer taraftan fotoğraflarınızı taşınabilir fotoğraf makinenize indirirsiniz Kaybolabilecek yerleri toplayın.

Örgüt, Instagram’ın birkaç ay önce imi markasını sunduğunu görerek, tüm niyet ve amaçlar için müşterilerin yarısı (% 46) bir hediyeden hiç vazgeçmediğini belirtti.

Birikimlerle birlikte, organizasyon şimdi markayı daha içten içe dolaşmak anlamına geliyor.

Birikimlerden faydalanmak için, Instagram’ın açıkladığı şekilde, doğrudan doğruya tutmak için herhangi bir postanın altındaki yer imi sembolüne dokunun ve asın. İkiniz de, plastik yeni düzenlemeden yeni çıkıp başlayabilirdiniz ya da şimdi yaptığınızdan daha az birine alışveriş yapamazsınız.

Şu an itibarıyla mesajlar tuttuğunuzda, bu geri yüklemelerle geri dönüp bir küme oluşturabilme kapasitesine sahip olacaksınız. Bir hareket edinmek için, ekranın asıl uygun köşesinin içindeki “ek olarak” sembolüne yer verin, yeni koleksiyonun yeni koleksiyonunu ayırın ve daha sonra dahil etmek istediğiniz korunan yayınların üzerine yerleşin – Temsilleri telefonunuza ait bir koleksiyona ayırmak gibi.

Ne zaman birikimleriniz yapıldığında, profilinizden çıktığında onlara neler ulaştıracaksınız. Dahası, korunan yayınlar gibi, birikimler eve yakın – tek bir kişi bunları keşfedebilir.

Birikimlerin özel yolu, temelde Instagram’ın yaklaşımı karşıtı olan yer imi ve Pinterest arasındaki en muazzam ayrımdır. Instagram’daki tasarruflarınız Pinterest’in müşterilerine, kişilerarası organizasyonunu daha fazla madde ile tohumlamak için bir teknik olarak fotoğrafları ve hazırladıkları sayfaları başkalarına sunma ve vermeye çağırması durumunda bile, yalnızca sizin için önerilir.

Instagram’ın da normalde, sıralama kuralları, formüller, seyahat prosedürleri, teşebbüsler oluşturma, harcama masrafları ve ayrıcalıklı alanlar için Pinterest’in bulunduğu yere çevirdiği bir ortamda olduğu gibi, Instagram’ın favori işaretinin Pinterest’le birlikte ele alınmasının önemli bir önlemi olduğunu belirtti. Kendisi için ün yaptı.

Geçtiğimiz hafta Pinterest’e bir kez daha saldırı düzenlendiğinde borsa hızla artıyor – ancak Google’dan artık fb değil. Google, kıyafet ve süslemeleri tararken karşılaştırmalı şeylerin genişletilmiş bir kararının yanısıra, fotoğraf Aramasında uygun “kalıp önerileri” özel kalıplarını sundu.

Instagram, birikimlerin IOS ve Android’de Instagram varyantının bir bileşeni olarak erişilebildiğini söylüyor. 10. Apple App perakendecisi ve Google Play’de yenilendi.

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.