Oyun

Clash Of Clans Son Güncelleme Detayları

5. yıl dönümü güncellenmeden önce Klanlar Çatışmasında bazı tuhaf olaylar yaşandı . Köylerindeki eksik inşaatçı ve kulübe ‘satılık’ bir işareti olması gibi birkaç şey fark etmiş olabilirsiniz.

Artık binaları yükselten devlerin var, bir tek taş geliştiriyorsun vb.

Güncellemeden gelen değişikliklerle ilgili bazı bilgiler bulduk ve gelecekte neler olacağına dair birkaç söylenti bulduk.

Üreticileri Tekrar Görürüz

Builder Maliyet oyuncularına gerçek para harcıyor ve şimdi gittiler, endişeleniyorlardı. Ancak raporlar, yeni güncellemede inşaatçıların yeni ve geliştirilmiş bir sürümünü göreceğimizi gösteriyor. Oluşturucu oyundan çıkartılmayacak, kulübeler de birliklerin saldırılara gelip savaşması için bir savunma binası haline gelebilir.

Sürprizler için Hazırlanın

Geliştiriciler, Sihirbaz, Dev, Barbar ve Cadı’ın, Yapıcılar eksikken yükseltmeleri yapmak için birlikte çalışan tüm güncellemelere bazı sürprizler ekliyor.

Ayrıca yıldönümü için bir hediye kutusu ve bir sürü yeni ve özel etkinlik de edineceksiniz.

Çöpçatanlık geliştirilecek

Çövüşme ile ilgili Klan Savaşı iyileştirilecek. Forumdaki geliştiriciler tarafından, bazı kavgaların haksız görünmesine neden olan bazı hataları düzelteceğini iddia ederek resmi olarak duyuruldu.

Her İki Bazda Yeni İçerik Alın

Ayrıca resmi olarak geliştiricilerin her iki üs için de güncellenmesi ve yeni içerik eklenmesi üzerinde çalıştıkları açıklandı: Belediye Binası üsleri ve Oluşturucu Tabanı.

Clash of Clans’ın resmi Twitter hesabında, yapımcı kulübelerinin yükseltme yaptığını gösteren birkaç fotoğraf yayınlandı. Onlara artık ihtiyacınız olmadıklarında satışa sunulacakları bir olasılık var, ancak aklında ne olduklarını kim biliyor?

Supercell hepsini bir sır olarak saklamaya eğilimlidir ve söylentilerin doğru olup olmadığı ortaya çıkarsa güncelleme için biraz bekleyip resmi forumlarda görebiliriz.

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.