Uygulamalar

Red Bull Wallpapers ile Android Smartphone’unuzu Güzelleştirin

Red Bull Wallpapers ile Android Smartphone’unuzu güzelleştirin: Herkes Android’te şık ve güzel görünmesini sağlayacak bir duvar kağıdı kullanmak istiyor. Cep telefonu için bir duvar kağıdı seçerken farklı tercihlerimiz var. Bir kişinin duvar kağıdı seçimi, din, vahşi yaşam, evcil hayvanlar, doğa, plajlar, güzel kızlar, aile üyeleri vb. Olmak üzere kendi resimlerini duvar kağıdı olarak kullanmaya kadar değişebilir. Android’in bir görüntünün bir bölümünü duvar kağıdı olarak seçme biçimi, internette yüksek kaliteli duvar kağıtları bulmayı zorlaştırıyor. Spora başlarsanız, Android ana ekranınıza Red Bull sporuyla ilgili yüksek kaliteli statik ve canlı duvar kağıtları getiren ücretsiz Red Bull Wallpapers uygulamasını kullanabilirsiniz.

Red Bull Wallpapers ile Android Smartphone’unuzu Güzelleştirin

Enerji içeceği için bilinen marka Red Bull, ayrıca macera sporları, kayak sporları, kış sporları, bisiklet sporları, su sporları vb. Birçok sporu sponsorluk yapıyor. Onların resmi Android için Red Bull Duvar Kağıtları uygulaması, bu sporlarla ilgili yüksek kaliteli görüntüleri Android ekranınıza getiriyor.

Bu uygulamada türüne göre statik veya canlı bir duvar kağıdı arayabilirsiniz. Ayrıca, popülerliklerine veya ne kadar yeni olduklarına göre duvar kağıtlarını listeleyebilirsiniz. Eğer bir duvar kağıdından hoşlanıyorsanız, üzerine dokunarak seçin. Red Bull uygulaması sizin için onu indirecek ve sonra Android cihazınızdaki bu duvar kağıdını ayarlamak için Duvar Kağıdını Ayarla düğmesine dokunabilecek her zamanki duvar kağıdı seçim ekranını göreceksiniz.

Bu yüksek kaliteli duvar kağıtlarından birden fazlasını seviyorsanız  , Red Bull Duvar Kağıtları uygulamasının Otomatik Değiştirme özelliğini kullanabilirsiniz . Bu özellik, otomatik olarak yeni duvar kağıtlarını (statik ve canlı olarak) arka planda indirir ve düzenli aralıklarla Android cihazınıza yerleştirir.

Red Bull Duvar Kağıtları ayarlarından Otomatik Değiştir özelliğini etkinleştirebilirsiniz . Ayarlarda, Red Bull Wallpapers’ı ekran koruyucu olarak ayarlamak için Daydream özelliğini kullanmanın yanı sıra bu uygulamadan push bildirimlerini de etkinleştirebilirsiniz.

Sonuç olarak;

Red Bull Wallpapers uygulaması, Android kullanıcıları için yüksek kaliteli statik ve canlı duvar kağıtları getiriyor. Red Bull’un sponsor olduğu sporlardan herhangi birini izlerseniz, o zaman Android cihazınızda bu uygulamayı seveceksiniz.

Red Bull Wallpapers uygulamasını Google Play Store adresinden indirebilirsiniz  .

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.