Teknoloji

Yasal Ve Resmi Dosyayı Alarak Windows 10’Unuzu Yükleyin

Windows 10’Unuzu Yükleyin: Bilgisayarlarını biçimlendirmek ve Windows’larını yeniden yüklemek isteyenler için doğru ISO dosyasını elde etmekle ilgili bazı zorluklarla karşılaşmış olabilirsiniz. Windows veya dosyaların eksik kopyalarını doğru şekilde buldum.

Windows 10 Pro’nun geliştirilmiş bir güvenlik özelliği vardır Cortana’ya sahiptir ve kullanımı kolaydır ve Windows’un en basit versiyonudur. Bu yeni sürüm, daha fazla özellik eklenerek Windows 7 ve 8 arasında bir karışımı.

Windows 10 Pro ISO Nasıl İndirilir?

32 bit ve 64 bit için tam sürüm olan Windows 10 Pro ISO’yu indirmenize yardımcı olmak için buradayız. Orijinal ürünü Windows 8 ürün anahtarı ile Resmi Microsoft web sitesinde bulabilirsiniz.

  • Google Chrome’u açın ve Windows web sayfasına gidin (www.microsoft.com/en-in/software-download/windows10) ve bilgisayarınıza Windows yüklemenizi sağlayacak oluşturma aracını indirin. Ancak bunu yaparak, pencerelerin yasal anahtarına sahip olmanız gerekir.
  • Eğer sahip değilseniz, sağ üst köşedeki seçenek listesine gidip Daha Fazla Araçlar -> Geliştirici Araçları’nı seçmeniz gerekir.
  • Burada sol üst köşedeki “Toggle Device Toolbar” (veya kısayol Ctrl + Shift + M) arasında geçiş yapmanız gereken çok seçenek göreceksiniz.
  • Chrome tarayıcınızın sol yarısı değişecektir. Sayfayı yenilemeniz ve ardından istediğiniz Windows sürümünü seçmeniz ve “Onayla” düğmesini tıklatmanız gerekir.
  • O halde dili seçmelisin.
  • Sürümü seçtikten sonra indirmenin başladığını göreceksiniz.

ISO görüntüsünün yalnızca 24 saat boyunca kullanılabilir olacağını göz önünde bulundurun, bundan daha sonra erişemeyeceksiniz.

ISO dosyasını indirmeyi bitirdikten sonra, bir disk sürücüsüne yazdırabilir ve bilgisayarınızı başlatabilirsiniz. Şimdi, resmi ve özgün, tam Windows 10 Pro ISO kullanıma hazır.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayınız

Bir Cevap Yazın

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.