2017’de En İyi Oyun Konsolları ve Özellikleri

En iyi oyun konsolları 2017

En iyi oyun konsolları: Günümüz dünyadaki oyuncular için daha harika olmamıştı. Bir sürü platformda oyun oynayabilir ve konsol faniysen, eğlendirmek için beş cihazda bulunduğundan ve sizi uzun süredir engel tutmak için uğraşırsınız demektir.

Neler yaptıklarını görelim, en iyisi hangisi ve neden

Belli ki oyun için mükemmel bir kütüphaneye sahip olan PlayStation 4, 4K Ultra HD’de oynatabileceğiniz. Akışlı servislere erişebileceğiniz ve VR ile uyumlu olan en iyi seçim.

Konsollar üzerindeki oyun, bu büyük makinelerde ‘Contra, Donkey Kong’ veya ‘Pac-Man’ oynamak yerine dışarıdan oyun oynamak için toplu bir arzuyla başladı. 1970’lerin sonunda ve 1980 başında Atari ve Nintendo ev tüketicileri için konsollar oluşturmaya başladı. Artık VR’de oynamanıza izin verebilecek yeni konsollarımız var.

En iyi iyun konsolları 2017

Konsol seçmek, ondan ne istediğinizi bildiğiniz sürece kolaydır. TV’niz desteklemese de 4K video kalitesini verebilecek bir konsol arayın. Bu konsollar – ve PS4 Pro veya Xbox One X’e bakıyoruz – daha iyi bir performansa sahip olacak ve gelecekte belki de 4K TV alacaksınız. Aile odaklıysanız, Nintendo Switch veya taşınabilir cihaz gibi Nintendo’dan taşınabilir. Basit bir konsol seçmeniz gerekir: Nintendo 3DS XL.

Genel olarak PlayStation 4 Pro şu anda en iyi konsoldan ibaret olup, PS3 oyun disklerini oynatamaması dezavantajı ile mükemmel bir performansa ve iyi bir oyun kütüphanesine sahiptir.

Xbox One S, çok amaçlı, 4K Blu-Ray akışı, Netflix özellikleri ve daha fazla eğlence seçeneği sunmayı amaçlarsanız yararlı olacaktır.

Sıradan oyuncular Nintendo Switch’i alabilir ve kullanabileceğiniz çok yönlü modlardan yararlanabilirler: elde taşınabilir cihaz veya konsol modu.

Hareket halindeyseniz ve oyun oynamayı seviyorsanız, eski oyunları oynamaya muktedir birçok ilginç oyun içeren yeni Nintendo 3DS XL’yi düşünün.

Oyuncular, daha güçlü olacak olan Xbox One X’in, 4K HDR, 4K Blu-Ray oynatıcıdır. Ayrıca bir çok Xbox 360 oyunundaki uyumluluğa sahip olmasını beklemek zorunda kalacaklar.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.