Android Cihazlarda Silinen Dosyaları Kurtarma

Silinen dosyaları Android'den geri kurtarma

Silinen dosyaları Android’den geri kurtarma, 7-Data Android Recovery: Çoğu zaman Android akıllı telefonunuz çalışmayı bıraktığında veya başka bir sorun yaşarsanız, bunu en yakın servis merkezine veya bir tamirhaneye götürün. Ancak Android cihazınızdan yanlışlıkla dosyaları sildiyseniz, onarım odasına götürmemelisiniz çünkü bazı özel dosyalarınıza bu tamirciler tarafından erişilecektir. Mobil tamir atölyesinin, bazıları samimi olan silinen resimleri geri yüklediği, ancak daha sonra onları çevrimiçi paylaştığı hikayeleri var. Bunun size olmasını istemezseniz, önce ücretsiz 7-Veri Android Kurtarma aracını kullanarak silinen dosyaları kendiniz geri yüklemeyi deneyin.

Silinen dosyaları Android’den geri kurtarma

7-Data Android Recovery, bağlı herhangi bir Android cihazından dosyaları geri yüklemek için kullanılabilen bir Windows uygulamasıdır. 7-Veri Kurtarma web sitesinden indirebilir ve XP’den 8.1’e kadar Windows’un herhangi bir sürümünü çalıştıran bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

7-Data Android Recovery yazılımını çalıştırdıktan sonra, bir USB kablosu kullanarak Android cihazınızı PC’nize bağlamanız gerekir. Android cihazında, talimatlarını programı kendi içindeki bir bağlantı yoluyla görülebilen USB hata ayıklama özelliğini Android cihazınızda etkinleştirmeniz gerekir.

Mesajınız akıllı telefonunuzda göründüğünde Android cihazınızı USB aracılığıyla bağladıktan ve USB depolama birimini açtıktan sonra 7-Veri Android Kurtarma penceresinde İleri düğmesine basabilirsiniz.

Cihazınızdaki yerel depolama alanının ve SD kartı depolama alanının tüm içeriğini, tüm videoları, resimleri, müzik, uygulamaları ve daha fazlasını içeren tarayacak ve gösterecektir. Tarama birkaç dakika alabilir ve silinen dosyaları küçük kırmızı bir simge ile işaretlenmiş olarak görüntüler.

Bu silinen dosyaları seçip Kaydet düğmesini tıklatabilirsiniz. Bilgisayarınızın sabit diskinde, geri yüklenen dosyaları nereye kaydedeceğinizi ve ardından dosyaların geri yükleneceğini ve bunları hemen kullanabileceğiniz veya açabileceğiniz bir konum isteyebilir.

Sonuç olarak;

7-Data Android Recovery, silinen dosyaları Android cihazlarınızdan kurtarmanın çok kolay bir yolunu sunar. Müzik, resim, video, sözcük belgeleri, PDF dosyaları ve daha birçok gibi çeşitli dosyaların kurtarılmasını ve önizlenmesini destekler.

7-Data Android Recovery yazılımını kendi site adresi adresinden indirebilirsiniz  .

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.