Android’de Youtube’u MP3’e Dönüştüren Uygulama

Android'de Youtube'u MP3'e Dönüştüren En İyi 4 Uygulama

Android’de Youtube’u MP3’e dönüştüren uygulama: Zaten Youtube’dan videoların nasıl indireceğini ve masaüstü bilgisayarınıza nasıl kaydedileceğini biliyor olabilirsiniz. Kaydedilen bu videolar daha sonra mobil cihazınıza aktarılabilir. Ve Android cihazınızdaki müziğe doğrudan erişmek isteyebileceğiniz kullanıcılar için bir WiFi veya veri bağlantısı kullanan akış seçeneği bulunuyor.

Ancak Internet’e kolay erişimi olmayan ve yalnızca müzik dinlemeyi tercih edenler için YT videolarını doğrudan MP3’e dönüştürme ihtiyacı duyabilirler. Bu yüzden, sadece bunu konuşacağız – Android cihazlarınızda Youtube videolarını MP3 dosyalarına dönüştürme yöntemi.

İşte en iyi seçimler şunlar:

zeem

Youtube vids’i indirip MP3’e dönüştürmenin Zen seçeneği, bugünkü en basit uygulama olan Zeem’tir. Tek amacı, MP3 dosyalarını indirirken ihtiyaçlarınızı karşılamaktır – daha fazla, daha az değil. Uygulamaya dönüştürmek istediğiniz Youtube URL videosunu kopyalayın yapıştırın, Get düğmesine basın, birkaç saniye bekleyin ve artık dönüştürülen MP3 dosyanıza sahip olursunuz. Odak noktası sadece bunu yapıyor, karmaşık işlevler ve adımlar yok, yalnızca dönüştürme dosyasına doğrudan bir yol gösteriyor. Basit ve hızlı, değil mi?

TubeMate

Ücretsiz olmanın yanı sıra, bu dönüştürücü uygulaması hakkında harika olan, Yüksek Tanım dahil olmak üzere farklı çözünürlükleri destekleme yeteneğidir. Ayrıca, Tubemate sadece MP3 dönüştürme özelliği sunmakla kalmıyor aynı zamanda MP4, MPEG vb. Gibi tercih ettiğiniz formatlardan herhangi birine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca çeşitli sosyal medya ağlarına paylaşmanızı sağlar ve indirme sırasında kopmalar olduysa indirmeyi tekrar devam ettirebilirsiniz . Yavaş internete sahip olanlar için kesinlikle faydalı bir uygulama, değil mi?

WonTube

Android için bir başka ücretsiz indirici olan bu uygulama, hızlı dönüşüm kapasitesi sayesinde oldukça popüler. Bununla birlikte, bilgisayarınızda Youtube videolarını yakalamanız gerekmez; kolay bir şekilde WonTube aracılığıyla MP3’ye kopyalayabilir ve dönüştürebilirsiniz. Dahası, müzik dosyalarının kaydedilmesinin yerel saklama alanınıza yönlendirilebilmesi için videonuzun Youtube tarafından silinip yok edileceğini merak etmeniz gerekmeyecek. Her zamanki YT kısıtlamaları olmaksızın özgürce işlev yaparsınız.

Droid YouTube Downloader

Özellikleri yukarıdaki ücretsiz Youtube dönüştürücüleriyle hemen hemen aynı fakat diğerlerine göre avantajı, kullanıcıların Dailymotion’dan indirmelerine olanak sağlamasıdır. Droid YouTube Downloader, yüksek kaliteli indirmeler sağladığı ve doğrudan MP3’e dönüştüğü için zaman kazandırıyor. Bununla birlikte, uygulamayı indirebilmeniz için önce bir Opera hesabınızın olması gerekir. Bunu tamamladıktan sonra, sonrası oldukça kolay olacaktır.

Son düşünceler

Artık tüm favori YouTube videolarınızı doğrudan Android cihazınıza alıp bunları MP3’e dönüştürebilirsiniz. Android’de YouTube videolarını indirmenin başka yollarını biliyorsanız , yorumlar yoluyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.