App Market: Veri Özellikleri ve analiz

hücre App Market: veriler, özellikler ve analiz

App dünya pazarında akıllı telefon kullanıcıları miktarı içinde yetenekli büyük bir genişledi. Bilgilerin üzerinde göründüğünüz dışında 2017’de hücre uygulamalarının ilerlemesinde dikkatli olma eğilimlerini fark edemezsiniz.

Bu metnin birincil kısmı hücre uygulamalarının müşteri kayıtlarında uzmanlık kazanıyor. İkinci aşamada, 2017 yılı için hücresel uygulamalar geliştirilirken dikkat edilmesi gereken özelliklere ilişkin bilinçsizlik ödeyebilirsiniz.

Küresel pazarda akıllı telefon müşterilerinin sayısının artması, müşterilerin telefonlarında kullandıkları uygulama miktarında büyük bir gelişme sağladı. Google Apps’ın 2.2 milyondan fazla uygulaması varsa Apple App mağazası bu uygulamalardan 2 milyona yakın bir mesafededir. Bu miktarın bir gün genişlemesi bekleniyor.

GO-Globe’un başlattığı infografi, hücresel uygulamaların genel kullanımının yukarı yönlü olduğuna işaret ediyor. Akıllı telefon kullanıcıları, müşterilerin birincil bilgilere girmelerine yardımcı olan uygulamaların oynadığı önemli konumu fark eder. Bu istatistiklerle tutarlı olarak, katılımcıların sayısal medyaya harcadığı süre% 52’si hücre uygulamaları içindir. Açıkçası, bu taraf, şirketlerin cep telefonu uygulamalarının kullanımından bol gelir elde ettiklerini önermektedir.

Uluslararası Pazar içindeki hücresel Apps müşterisi istatistikleri.

ComScore dosyasıyla birlikte mobil müşterilerin sayısı 2014 yılında bilgisayarın cihaz müşterilerini aştı. Gartner’ın tahmini, 268 milyardan fazla mobil indirmenin 2017’de 77 milyar dolarlık bir gelir yaratacağını anlatıyor. Tahmini uluslararası hücresel uygulama kazançları 2014 yılında 35 milyar dolar, 2015’te 45 milyar, 2016’da elli sekiz milyar ve yukarıda belirtildiği gibi 2017’de yetmiş yedi milyar öngörülüyor. Veriler, 18 ila 24 yaş arasındaki yaş ekibine giren kişilerin, başka bir iş gücünden daha fazla hücre uygulaması kullandığını gösteriyor. Bunlar, sırasıyla 25 ila 34 yıl, 35 ila 44 yıl, 455 ila 54 yıl ve daha sonra elli beş yıl boyunca yakından kabul edilmektedir. Bunun anlamı, hücrenin amaçlarını kullanan örgütlerin, daha genç ve daha yaşlı kuşaklardan daha büyük merkez kurmayı hedeflemesi olacaktır.

Bu istatistiklerle birlikte kadınlar, hücre ağı ve hücre uygulamalarında erkeklerden çok fazladan vakit harcıyor. Ayrıca, milletlerin uygulamalara harcadığı olağan zamanı 2014’ten 2015’e% 20 oranında genişletti. İlave gerçekler, hücresel uygulama sürelerinin% 43’ünü oyunlara,% 26’sını sosyal paylaşım ağında,% 10’u eğlenerek geçirdiğini gösteriyor. Kamu hizmetleri,% 2’si bilgi ve üretkenlik,% 1’i sağlığın ve geleneğin iyiliği,% 5’i başkaları üzerinde. Mobil uygulama oyunlarının miktarı, mobil uygulama sitelerine doğal uygulamaları tercih eden bireylerin% 5’inin yukarı doğru ittiği üzerine hiç şaşırtıcı değil.

Mobil uygulamalarda harcanan zamanın gelişimi konusunda melodiler% 79, sağlık ve spor elli bir%, sosyal paylaşım kırk dokuz%, yolculuk% 28, eğlence% 22, spor etkinlikleri% on altı, oyun% 15, Ve haber% 14’tür. En kullanışlı olan mobil uygulamaların yüzdesi bir kez 2014’te% 22’ye yükseldikten sonra 2015’te% 20’ye düştü. 2014’te on bir defadan fazla kullanılan uygulama yüzdesi% 39’la iyileşti. Bu kayıtlar artık incelememize yardımcı olabilir 2017 mobil uygulama eğilimleri.

VR ve AR Etkin Sohbetler

Uygulama

Bu konseptin uygulanması, tüm insanların eskiden olduğu Pokémon Çılgınlığını hatırlatabilir. İnsanlığın gerçek uygulamalar gücüne tanık olmasını sağladı. Halen, sanal ve Artırılmış gerçeği uygulayan uygulamalar sayısı yukarı doğru itiliyor. Bu genişlemenin, 2017’de ve gelecek yıllarda müthiş sonuçlar doğuracağı öngörülüyor. Başvuru tekniklerine ve her bir farklılığa girme biçimimize dönüşeceklerdir.

İnternetin konusuna hükmetmek

IoT uygulamaları, günlük yaşamımızda temel bir işlev görür. Bu taraf, 2017’de mobil uygulamaların ilerlemesiyle önemli bir rol oynamaya devam edecek. IoT’nin kârları ve gelirleri yükselişte ve modelin 2017’de devam etmesi bekleniyor. Otomobil, akıllı evler, okullaşma, Güvenlik ve sağlık endüstrileri IoT ile denemeler yapıyor ve çok olumlu bir sonuç aldınız. Bu trendin sonuçları, IoT’nin 2017’de istisnai bir aktarım olabileceğidir.

Daha hoş bir kullanıcı uzmanlığı (UX)

Hücresel uygulama geliştirmenin temel odak noktası kişi uzmanlığıdır. Bu yıl, bu özelliğin ekstra aşamalı ve gerçekçi bir yöntemle geliştirildiğini göreceksiniz. Mobil uygulamalardan faydalanmak çok daha az karmaşıktır ve insanlar, kendilerini rahatsız edici bir deneyim sunan herhangi bir uygulamayı kullanmaktan vazgeçme eğilimindedir. Sonuç olarak, 2017’de hücresel uygulamaların geliştirilmesi, tüketicinin bakış açısına daha fazla konsantrasyonda bulunacaktır.

Mobil Apps’ın güvenliği ve mahremiyeti

Uygulama

Güvenlik saldırıları ve tehditler miktarı, devasa ilerleme göz önüne alındığında, hücresel uygulama endüstrisine kaçınılmaz olarak vuruldu. Her iPhone ve Android amaçları için dahili güvenlik boyutlarının daha iyi bir ilerlemesini bekliyoruz. App geliştiricileri yaklaşan hücresel uygulamalarda güçlü veri şifreleme ile birlikte uzmanlaşacak. Cep telefonu uygulamalarının güvenliği, 2017 mobil uygulama üreticilerinin itirazının çekirdeğindedir.

Süreli yer tutan yer hizmetleri (LBS)

Çoğu hücresel alet şu anda GPS özelliklerine sahiptir. Müşterileri, 2017’de müşterilere gerçek zamanlı bilgi birikimi sağlamak için LBS’nin ekstra evrim geçirmesini sağlayacaktır. Konum merkezli uygulamalardaki merakın, 2017’de şimdiye kadar olduğundan daha fazla gelişmesini bekliyoruz. LBS’nin artan bir kullanımını bulabileceğimiz temel alanlardan bazıları, sadece birkaç isim vermek için turizm ve seyahat, navigasyon, güvenlik noktaları, perakende satış teklifleri, çevreye duyarlı maliyet portalları ve kapalı alan haritalama yer alıyor. Önde gelen teknolojik devler LBS evinde büyük satın almalar yapmışlardır ve Beacon’un teknolojik bilgisi, yukarı itilmeyle alakalıdır. Firmalar ve donanım üreticileri, bu teknolojik bilgi birikiminin pil ömrünü uzattığını göz önüne alarak, bu disiplinde gelişebilirler.

Chatbotların Eğilimi

Uygulama

Çoğu insan, botları dijital görevlerle onlara yardımcı olmak için eğlenceli ve kullanışlı bir seçenek olarak görür. Esasen en son pazar içindeki en ünlü chatbot’lar Allo, Alexa ve Siri’dir. Çoğu cep telefonu uygulayıcısı, chatbot’ların nasıl çalıştığını anlamaya çalışıyor. 2017’de, çoğunun, chatbots’un konuşma bilinci ve kişilikleri örneği dahilinde insanlara benzemesi yönünde çalışmalar yapabileceğini göreceğiz, böylece daha yumuşak etkileşimler elde edeceksiniz.

Sonuç

Istatistiklerle uyumlu olarak, hücre uygulamalarının kullanımı artmakta ve2017, küresel pazarda hücresel uygulamaların geliştirilmesi sürecinde bir gelişme görmeye devam edecektir. 2017’de dikkat edilmesi gereken en gelişmeler, VR ve AR sohbetleri, IoT’nin egemenliği, fazladan memnuniyet verici bir tüketici uzmanlığı, hücre uygulamalarının üstün koruma ve ayrıcalığı, LBS’nin geliştirilmesi ve chatbots’dur. Bu hizmet eğilimleri, hücresel Uygulamalar arenada bir sürü satış ve kar üretmeye devam ediyor.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.