Avast vs Bitdefender Antivirüs Karşılaştırması

Avast vs Bitdefender Antivirüs Karşılaştırması

Avast Vs Bitdefender: Son zamanlarda, iyi bir antimalware kullanmakla kesinlikle karşı karşıya kalınacak bir sürü siber suçlar var. Ancak, iyi bir antivirüs bir abonelik ile birlikte gelir ve hizmeti ödemek zorundasınız. Birçok kişi böyle bir servis satın almak istemediğinden, birkaç özgür yazılım seçeneği var ancak hepsi iyi değil.

Peki en iyi iki ücretsiz antivirüs yazılımı nedir? Avast ve Bitdefender’ı toplanıp karşılaştırarak en iyi ücretsiz antimalware programlarından hangisinin hangisi olduğunu öğreniyoruz.

Avasta Daha Yakından Bir Bakış

Bu yazılım, virüsten koruma programları listesinde yüksek bir dereceye sahiptir. Ücretsiz bir 2017 sürümü ve bir çok özelliği var.

Avast, kötü amaçlı yazılımlara, PUP’lara (Potansiyel olarak istenmeyen Programlar) karşı etkilidir ve aldığınız her Malware’i algılar ve kapatır. Kimlik avı saldırılarına ve IE, Firefox ve Chrome üzerinde çalışan, sitenize yarı şeffaf bir logo ekleyerek hangi sitenin güvensiz olduğunu gösteren ve size güvenli olmadığını söyleyen etkili bir yazılımdır.

Avast’ın Etkileyici Özgür Özellikleri Var

Wifi tarayıcı, şifre tarayıcıları ve şifre yöneticiniz var. Güçlü şifreler oluşturmanıza ve bunları program aracılığıyla erişmenize, bunları otomatik olarak doldurmanıza yardımcı olabilir. Kablosuz ağınızı kontrol eder ve ağınız tüm cihazlarınız için güvenli olup olmadığını görür. İstenmeyen izleyicileri engelleyebilir, güvensiz siteleri işaretleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bitdefender ne oldu?

Bitdefender en iyi virüs koruma yazılımıdır. Avast özelliklerinin çoğundan yoksun ama biraz daha güçlü. Kimlik avı riskleriyle mücadelede çok iyi, kullanıcıları web sitesi dolandırıcılığı ve dolandırıcılıktan koruyor. Bu, kullanıcının virüslerden etkili biçimde korunması için çok iyi bir iş çıkardığı ince bir koruma sürümüdür.

Hangisi En İyi Antivirüs? Avast veya Bitdefender?

Bir antivirüsden ne beklediğinize gelir. Avast’ın bir çok özelliği var ve bazıları kendilerini beğenebilirken bazıları biraz fazla şişmiş olduğunu düşünebilir. Bitdefender, sizi Avast’ın kötü amaçlı yazılımdan korumada eşit derecede basit ve gelişmiş bir antivirüs programıdır; kimlik avı dolandırıcılıklarına karşı bir avantaja sahiptir.

Bir galip seçersek, Bitdefender, basit, kabarcıksız ve mükemmel koruması nedeniyle üst sıralarda yer almalıdır.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.