2018 yılının En İyi 15 Android Oyunları listesi

2018 yılının En İyi 15 Mobil Telefon Oyunları bedava apk indir

2018 yılının En İyi 15 Android Oyunları: Android, mobil oyun endüstrisine nasıl bir oyun değiştirici olacağını bilir. Ücretsiz oyun uygulamalarının piyasaya sürülmesiyle birlikte, Android 2018 önümüzdeki yıllarda daha önce hiç olmadığı kadar kalabalığın önündeydi. Android için oyun uygulamaları büyük miktarda yakın gelecekte piyasaya sunulacak olan mobil oyun çok yakında yüklenecektir.

Android, etkilemek için hiç durmadı, önümüzdeki yıl 2018 için en iyi Android ücretli ve ücretsiz oyunları listemize bir göz atalım.

Riptide GP: Renegade Oyunu

En iyi Android aksiyon oyunları Riptide GP: Renegade oyun serisi indir

Riptide oyunları serisi, Android’in bir oyun uygulaması olan en iyi yarışçılar. Oyunu, en iyi grafikler, basit kontroller, eğlenceli numaralarla avantajları kullanmak ve kazanmak için bir artırma sistemi içeriyor. Riptide oyunu ile ilgili en iyi şey, yeni başlığı Renegade’dir ve tek seferlik oyun ödemesi olduğundan hiçbir reklamlar ve ek uygulama içi satın alma yapılmamaktadır.

Crashlands Oyunu

Crashlands oyunu indir

Crashland oyunu 2016 yılında piyasaya çıktı, ancak tarihe kadar şimdiye kadar yapılmış en iyi android oyunları arasında sayıldı. Uzaylı bir gezegende çöktüğü yere inen galaksiler arası kamyon şoförü olan çekici bir özelliğe sahiptir. Karakterlerin gelişimi için RPG unsurlarından, zanaat için seçilebilecek birçok ögeden oluşuyor ve kolay bir oyun otomatik envanterinizi sıralamaya koyuyor. Bu android için ücretsiz bir oyun uygulaması

Hearthstone: Heroes of Warcraft Oyunu

Hearthstone: Heroes of Warcraft Oyunu indir

Hearthstone: oyunu 2014 yılında piyasaya çıktı. Bu oyun aynı zamanda en iyi Android oyunları arasında güçlü oyunculara ait. Magic veya Pokemon ile benzer konsepte dayanıyor. Bu oyunun birkaç bileşeni çevrimdışı olarak çalışır, ancak çoğunlukla çevrimiçi durumdadır. Oyuncular, bir PC ya da bir mobil cihazlarda bu oyunun oynanmasına izin verecek olan battle.net aracılığıyla bulut tasarrufu ile meşgul olabilecektir.

Mine Craft Oyunu

 En iyi Android oyunları Mine Craft indir

Mine Craft oyunu , tüm yaş gruplarının oyuncuları arasında dünyada popüler bir oyundur. Oyun PC ve konsol versiyonlarıyla oldukça vurgulanan bir modda. Kullanıcılar, bu oyunu aynı oyun platformunda oynayan diğer oyuncularla birlikte çok oyunculu bir sunucuda oynayabilir. Bu oyun, oyuncuların kendi ihtiyaç duydukları yiyecek kaynaklarını kullanmaları gereken hayatta kalma moduna sahiptir; bu da, gerekli malzemeleri tedarik eden yaratıcı bir moda sahiptir.

Noodlecake Studios Oyunu

 Tavsiye edilen Android oyunları Noodlecake Studios indir

Noodlecake stüdyoları oyunu, Android oyunlarının benzersiz bir gelişimi. Stüdyo bulmaca oyunları için 1 ve 2 numaralı çerçeveleri içeren birkaç iyi başlık bulunmaktadır. Lumino şehri, sahip olduğu teklik için en popüler mekandır. Oyunda, bir kez özellik ödemek için en iyi ücretsiz oyunları olarak çalışır.

Pokemon Go Oyunu

 

En çok oynanan Android oyunları Pokemon Go indir

Pokemon Go , mobil telefon oyun endüstrisini patlatan ve halen durmayan nihai bir arttırılmış gerçeklik oyunudu. AR özelliği sayesinde kullanıcının gerçek dünyadayı dolaşabildiği, Pokemon’u yakalayıp Gym’ler için savaşa girdiği ve Pokestops’a ögeler üzerinde kalması için girdiği girişe benzer. Dünyadaki en iyileri ve popülerliği nedeniyle tüm kayıtları geçti diyebiliriz.

Rockstar Games Oyunu

Android için Rockstar aksiyon oyunları serisi indir

Rockstar Games oyunu, uygun ve iyi bir oyun koleksiyonudur, bunların birçoğu limanlar ve diğerleri mobil başlıklardır. Liman tarafında kullanıcılar Grand Theft Auto 3, Vice City ve San Andreas gibi klasik oyunları bulacaklar. Bully, bir okul öğrencisi etrafında dönen açık bir dünya macera oyunudur. Max Payne mobil, GTA-Liberty şehir hikayeleri ve GTA Chinatown savaşları. Rockstar her zaman iyi bir kitaptı, eğlenceyi yaşamak ve en iyi oyunları oynamak için mükemmeldir.

RollerCoaster Oyunu

Android için en iyi eğlence park Rollercoaster Tycoon oyunu indir

Rollercoaster Tycoon oyunu, klasik PC oyunlarının bir mobil versiyonu; bu oyun, kullanıcıların tasarım özelliklerine sahip eğlence parklarını inşa etmelerini, roller coaster’lar kurmalarını, mağazalar inşa etmelerini ve insanları içeri sokmanın yollarını bulmalarını sağlayacaktır. tabanca koşucusu Tycoon 2 ile birlikte iyi vakit geçireceksiniz.

Square Enix: Oyunu

en iyi Android Kare Enix savaş Oyunları serisi indir

Square Enix Oyunu yine en iyi Android Oyun kategorilerinde sayılırken, Final Fantasy 1-7 ve 9’un (jRPG oyunları) yeniden oluşturuldu. Yedi ejder bulma oyunu, krono tetikleyici ve kaos halkaları serisi oynamakta ve sürükleyici. Final Fantasy, Brave Mobius ve Exvius Final Fantasy gibi oldukça iyi bir oyun.

UNKILLED: ZOMBİ AVLAMA OYUNU

Android UNKILLED: ZOMBİ AVLAMA Zombi Avlama oyunu indir

MADFINGER Games’in en yeni Zombie shooter’ı, vatandaş olmayan kişidir. Unskilled, Dead Trigger2’yi şu anda Android’de en iyi Zombi avı olarak değiştirdi. Harika grafikler en iyi özelliklerden biridir ve tamamlamak için 300’ün üzerinde misyona sahiptir. Bu bir freemium oyunu ve oynamak için iyi bir oyundur.

Telltale Oyunu

Android için Telltale bilim kurgu ve savaş Oyunları indir

Telltale Oyunu tartışılmaz ustalardır ve güçlü bir epizodik macera oyunu türüne sahiptir. Yalnız Michonne oyunu, Thrones Oyunu, Sınır Ötesi Masalları, İki Batman oyunu, Galaxy Oyununun Koruyucuları, Aramızda Aramızdaki Kurt ve Minecraft: Yürümekte Ölüler mevsimi 1,2 ve 3 gibi pek çok kişi var Mod.

 The Room: Oyun Serisi

Android için en çok oynana The Room bulmaca oyunları serisi

 The Room serisi oyunu çantasında büyük bir oyundur, kaçış bulmaca oyunları serisidir. Her odada bir sürü gizemli nesne var, bu nedenle kullanıcıların amacı bulmaca çözmek ve çıkmak olacak. Odadan odaya kullanıcı daha eşsiz nesneleri bulmaya ve kullanıcı oyunu kazanana kadar bulmacaları çözmeye çalışacaktır.

This War of Mine Oyunu

Android için This War of Mine savaş oyunu indir

This War of Mine oyunu 2015 yılındaki en iyi oyun ünvanı almıştı, kullanıcı savaş şehri sivil mürettebatını yönetti. İyi grafikler, iyi miktarda içerik barındırıyor. Bununla birlikte, uygulama satın alımında bir özelliği yoktur. Kullanıcı gece veya gündüz oynamaya başlayabilir, hangisi oyundaysa oyun farklı bir şey getirecektir.

Titan Quest Görevi Oyunu

Android için en iyi macera ve bulmaca oyunları Titan Quest indir

Titan Quest :oyunu eski bir PC oyunudur, bulmaca ve macera unsurlarıyla açık bir RPG’dir. Kullanıcı bir karakter yaratmalı, maceralara devam etmeli, hikayeyi oynamalı ve çok daha fazlası gerekecekti. Oyun oynamanın 60 saati, toplanacak 1200 madde, 30 karakter sınıfı, 80 kişilik kötü adam türü ve ortalamanın üzerinde birkaç dokunmatik kontrol bulunuyor.

Vainglory Oyunu

Android için savaş oyunları ve beceri oyunları Vainglory indir

Vainglory  Android’de bulunan en iyi MOBA oyunu diyebiliriz . Bu oyunun performansı oldukça iyi ve bir kullanıcının kilidini açabileceği iki düzine karakterden fazlası bulunuyor. Atlamak için hiçbir enerji çubuğu veya diğer freemium çemberleri yok. Vulkan API’sını kullanan beta sürümü bulunmaktadır.

Gelecek yıl çok sayıda Android ücretsiz oyun uygulaması yola çıktı, en iyi Android oyun listesinin tadını çıkarmak için bu oyunları cihazınıza indirerek oynayabilirsiniz. Bu listemizdeki oyunlar sadece tanıtım amaçlıdır ücretli ve ücretsiz versiyonları alıp almamak sizin tercihinize kalmıştır.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.