En iyi Android uygulamaları indir 2017

En iyi Android uygulamaları

En iyi Android uygulamaları – tanıtım

Google Play perakendecisi, çağdaş yıllarda patlattı; Her ihtiyacınızı dikkate alabiliriz. Test: Editörün Seçtikleri, Seçkin ve terbiyeli ilerleyen, Başbakan Ücretli ve asal Serbest sınıfların yardımcı teklifinde bulunarak rağmen, onlardan çok fazla var.

Zafer kazananları kanallaştırmak için yapabileceğiniz şeyler var. Google, daha önce karşıdan yüklediğiniz dosyalar için odaklanmış olduğu bir uygulama kaydı üretiyor; Bu nedenle, başlamak için uygun bir alan olan zaman.

Aynı şekilde, mağazaya gelebilecek çağdaş şeyleri görmek için istediğiniz şans eseri yeni boşaltmalar yapabilirsin. Veya diğer taraftan, sahip olduğunuz bir bir uygulama gibi ne olursa olsun ihtiyacınız olan şans eseri, dikkat edin.

Dahası, bireysel incelemelerden ve puanlardan yararlanmanın bir yolu, yüklediğiniz uygulayıcılar ve uç noktada oluyor garanti altına alınmasının temel bir parçasıdır. Bununla birlikte, olağanüstü uygulamalar için yenmek için keşfedilmenin en zahmetsiz (ve güzel) alternatifi, herhangi bir başkasının sizi aramalarına izin yazmak.

2016’nın en üst düzey çentik hücresi nedir?

Dahası, bu yıkımı yaptık. Örneğin, Android telefoncularımız için güzel uygulamalara ihtiyacımız var. Başkaldırıya yol açabilecek uygulamalar ya da en azından, başka bir ahizeyi edindiğiniz yerinde indirilmesi gereken önemli uygulamalardan biri olarak açıkça görülen bir şey yani üst çentik görüntüler.

Android uzmanlarımız tarafından seçilen ücretli ve ücretsiz olanların karışımıdır. Bu tür çizgiler boyunca, bu tür uygulamalar için kesin para harcadığınızı varsaymamakla birlikte avantajlı bir satın alma niteliği kullanınsiniz.

En iyi Android uygulamaları 2017

 ViewRanger: Ücretsiz + önemli miktarda IAP

Android’de haritalama uygulaması olanakları yok, ancak bunların bazıları için sürücüler için veya sağ şeritleri eşleştirmede ufak tefek amaçlar için. ViewRanger Ancak yoğunlaşmaktadır ve insanlara tırmanmaya fırsata atlamak izliyor.

ABD ile birlikte, bir ton alan için haritalar sunuyor. Birleşik Krallık, ayrıca, Ordnance Anketi, OpenStreetMap ve Topo Haritası’nı andıran bir dizi kaynaktan gelen bilgilerle.

Parçanın yıkıcı olduğu yol haritaları aynı zamanda sınıfta, parkurları yapmak ya da almak için, başlığınızı, yönünüzü, kapsamını, boylamını ve yüksekliğini görmenizi ve kütüphanede indirmenize izin verir.

Bununla birlikte, potansiyel olarak hoş kapasite Skyline’dır. Skyline, alanın genişletilmiş bir perspektifini sunmak için telefonunuzun digicam’ini kullanır; adı, aralığı ve aralıkları, ilgi noktalarını ve yol işaretlerini önemli miktarda ayırarak sahnede üzerine bindirilir.

ViewRanger ile ilgili temel korkunç değişken, artık ücretsiz olmaması. Hangi uygulamayı cebinden çıkarmadan yükleyebilirsiniz, ancak (birkaç muafiyet ile) harcama parası içindeki sertifikalı haritalar ve sahip olmasını istediğiniz devasa ve kesin bir kılavuza dayanarak, nereden gittiğinize harcayabilirsiniz. Tüm dünyayı tanımlamak isteyenler için 1000 pounda birkaç kilo verin.

En iyi Android uygulamaları 2017

SoundR melodisi

Ücretsiz

Hazırlanmış çalma listelerinin, metodolojilerin ve radyo istasyonlarının çoğuna rağmen, normalde bir emir gibi güvenebileceğimiz – ve doğrudan öfkelenen – olduğumuz yeni melodi bulmaya rağmen.

SoundR Music’in, çeşitli yardımlaşma veya ayar yöntemleri tarafından alınan, “hoş” ya da “sabah” la aynı şekilde, bir tür seçme şansını vererek, engelleri ve baş yardımcılarını tamamen ele aldığını hayal bile edemeyiz . Çoğu seçenek, sizi yalnız bir öfke veya diğer anahtar ifadelerle sınırladığı için SoundR melodisinin orta derecede yardımcı olduğu şey budur.

Zihin durumunuzda olduğunuz şeyleri araştırdıktan sonra, uygulamanın sizi içine düşüreceğini ve bunları ücretsiz olarak akışlandırabileceğiniz, en önemlisi hangisini tercih ettiğinizle ilgili oynatma listeleri konusunda bir güvence verilir. Mesela, sorunlar olmadan onlara daha sonra gelebilirdiniz.

Bu tür yeni uygulamalarda bulgularda her şeyi düşündüğünüzden daha temiz olan canlı bir arayüz ekleyin ve tamamen ücretsiz olduğu ve reklamları kullanmadığı gerçeğini belirtin ve teklif etmek avantajlıdır.

En iyi Android uygulamaları 2017

Pyrope Tarayıcı

Ücretsiz

Programlar muhtemelen ticari marka basılır ya da pil ve verileriniz için hafif olur, ancak ikisi de değil. Pyrope Tarayıcı özel bir durumdur ve zengin ve keşfedilmesi de kolaydır.

Pil tüketimini, çoğu telefonun hayat kurtarma modlarına benzer şekilde, enerji tasarrufu modundan dolayı verimliliği ve suyu izlemek için birkaç kez çalıştırmayı kısıtladığı için hassasdır.

Dahası, reklamlar arasında seçim yapan ‘web arıtıcı’ nedeniyle kaynakların hassaslığı. Snapdragon yonga setleri (çok sayıda cep telefonunun kullandığı) için Pyrope Tarayıcı geliştirilebilir ve Snapdragon çipli bir cihazda yayınlanmaya devam ederseniz% 10 -% 40 etkinlik artışlarını garanti eder.

Olabildiğince olun, çünkü tamamen sıklıkla üzerinde çalışmaya başlamanız için Pyrope Tarayıcı aynı şekilde yön ve modlarla doldurulmuş olarak doldurulabilir. Ve ayrıca, akşam saatlerinde, akşamları gözlerinizi ağırlıkça hafif tutmak için tonları tersine çeviren bir akşam modu vardır; bu, kovalayıcı çubuğu ve yakalar kaldıran sürükleyici bir modu ve sesin katılımı korumasına izin veren kronik geçmiş bir ses modunu içerir Programdan ayrılırken bile.

Bu arada şık görünüme, bulunduğunuz web web sayfasının izini sürmek için fark çubuğunun gölgesini değiştiren bir ‘uyarı bildirim çubuğu’ yardımıyla yardımcı olur.

Sinyal kontrolleri, gizli modda ve hepsinin üstünde ek olarak, bu hoşlanmaları kolay bir program olabilir.

En iyi Android uygulamaları 2017

EasilyDo yöntemlerine göre e-posta

Ücretsiz

EasilyDo rehberli elektronik posta, iOS’ta en çok sevilen ve şimdi Android için erişilebilir olan pürüzsüz ve basit bir elektronik posta uygulamasıdır.

E-postalarınızı basitleştirerek, makbuzlar, paketler veya seyahatlere eşdeğer sınıflarla rutin olarak tanışan mesajlar düzenler. Aynı zamanda, anahtar ifadelerle aramaya, ayırt etmeye veya devlete yön verme şansını veren yoğun bir av aracını vurgular.

Bir mesajı tek başına basarak silebilir veya belgeleyebilir ve üyelikleri denetlemek için ayrılmış bir ekranın yanı sıra, mesajların üst kısmında özel bir çekilme avını bulunur; böylece bu postalama kayıtlarının tümünü bir kenara koymazsınız. Kendini izledin.

Ayrıca, Gmail, Hotmail, iCloud, Yahoo, Outlook, iş yeri / Outlook 365 ve AOL postası için desteklenen yükümlülüklerinizin çoğunu ona ekleyebilirsiniz.

Bu hızlı hızlı ve değişmeli olarak tokuş eden kişilere gönderilen veya silinen iletileri düzeltmek. Dahası, EasilyDo’yu kullanarak e-posta, basitçe Android’in Malzeme Tasarımı aracıyla basit bir arayüz yardımıyla mükemmel bir şekilde görünüyor.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

E-MAİL ABONELİĞİ

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.