Facebook Messenger/Instagram Bir Yerde Birleşiyor

Facebook, Messenger ve Instagram bildirimlerinizi tek bir yerde kontrol edin. İnstagram ve Messenger’in sahibi olan Facebook, çeşitli uygulamalarını daha uyumlu bir deneyim haline getirmek istiyor. Sosyal ağ devi, Facebook uygulamasında Facebook, Messenger ve Instagram bildirimlerini birleştiren yeni bir özellik sunuyor.

Resim

Üst köşedeki daire simgesine hafifçe dokunduğunuz da tüm bildirimlerin bulunduğu bir menü göreceksiniz.

Bu, kullanıcıları Facebook hizmetlerinde daha uzun süre kalmaya teşvik etmeyi amaçlarken, bildirimlerinizi kontrol etmeyi ve bu rahatsız edici kırmızı simgelerin aynı yerden kaldırılmasını biraz daha kolay hale getirecektir.

Yeni özelliği alıp alamayacağınızı görmek için Facebook uygulamanızı güncelleyin ve ardından yeni besleme ürününüzün sağ üst köşesinde bir daire simgesi olup olmadığını kontrol edin. Okunmamış bildirimleriniz varsa daire şeklide gösterilir.

Facebook’un çeşitli servislerini ilk kez entegre ettiği. Facebook uygulamasının daha eski versiyonları Messenger simgesine sahipti, böylece Messenger uygulaması başlatılacak. Ayrıca, bir süre için Instagram uygulaması aracılığıyla Facebook’ta bir fotoğraf yayınlayabilirniz.

Bununla birlikte, bu yeni özellik, tek bir yerde üç uygulamanın arasında geçiş yapma seçeneğini sunuyor. böylece, bir uygulamadan diğerine geçmeden ve Facebook’tan ayrılmadan Facebook, Messenger ve Instagram arasında tek bir yerden geçiş yapma seçeneğine sahip olacaksınız.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.