Google Earth Pro Kurulumu ve Sistem Gereksinimleri

Google Earth Pro Kurulumu

Google Earth Pro‘nun bilgisayarınızda çalışması için minimum sistem gereksinimine sahip olduğuna dikkat etmek gerekir. Google Earth Pro’yu sisteminize yüklemeden önce muhtemelen düşünmeniz gereken bazı noktalar.

Windows PC İçin

Bilgisayarınızda Windows XP işletim sistemi kullanıyorsanız, o zaman anahtar gereksinimlerden biri olduğundan şanslı olmanız gerekir. Başka bir şey, sabit diskinizde en az 512MB sistem belleği veya RAM’ın yanı sıra 500MB boş alan bulundurmanız gerektiğidir. Ayrıca, en azından 128Kbits / sn hızla çalışan en az bir İnternet’e sahip olmanız gerekir. Tercih edilen sürüm en azından Windows 7, 8 veya 10 ve bir sistem belleği veya 1GB RAM ve 2GB boş alan bir sabit disk olmalıdır.

Mac İçin Gereksinimler

 500 MB boş sabit disk alanıyla gitmek için en az bir Mac OS X 10.6 veya daha üstü bir RAM ve 512 MB’lik bir RAM olmalıdır. Bununla birlikte, en uygun şartname bir Mac OS X 10.6.8 veya daha yenisini içermektedir. Aynı zamanda, 2GB veya daha fazla boş sabit disk alanı olan 1GB’lık tercih edilebilir bir sistem belleği.

Android İçin GereksinimlerBu uygulamayı bir Android cihazda çalıştırmak istiyorsanız, bu uygulamanın 2010’da veya daha yakın bir zamanda hazırlandığı için en azından İşletim Sistemi 2.1 veya sonraki bir sürümü ile çalıştırılmış olduğundan emin olmanız gerekir. Ayrıca en az 35MB’lık bir sistem belleği ve 211MB veya daha yüksek bir RAM içermelidir. 3B sürümünde görüntülemek için sisteminiz en az çift çekirdekli işlemciye sahip olası gerekiyor.

En son çıkan Google Earth Pro’nun yeni sürümü 7.3.0.3830’dur ve bunu resmi web sitesinden veya https://www.google.com/earth/download/gep/agree.html tıklayarak adresinden indirebilirsiniz. Uygulamanın en son sürümünü otomatik olarak bilgisayarınıza indirmek için bağlantıyı açmanız yeterli olacaktır.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.