Google Play Store İndirme Hatası Giderme

Google Play Store Hataları

Google app store, uygulamaları indirmek için en güvenli yoldur, ancak bazen indirme ve çeşitli sebeplerden sorunlar çıkabiliyor. Bir Android kullanıcısıysanız, bir noktada sonra Play Store İndirme Hatası ile karşılaşabilirsiniz. Bunun anlamını bilmiyor olabilirsiniz. İşte bizde bunu açıklamak için Play Store’da karşılaşılan hataları listeledik.

DF-BPA-09 Hata İşleme Alımı

Bu, satın alma problemleriyle ilgili ortak bir hatadır. Onu ortadan kaldırmak için Google Play Store verilerini temizlemeniz gerekir. Verileri temizle seçeneği ayarlarda bulunur. “Google hizmetleri çerçevesi” ni seçtiğinizden emin olun.

Hata 403

403, bir şey indiremediğiniz anlamına gelir, çünkü aynı cihazda uygulamalar satın alan iki veya daha fazla hesapla ilgili bir sorun söz konusudur.

Uygulamayı kaldırmayı deneyin ve yeniden yükleyin (uygulamayı satın aldığınız hesabı kullanırken). Bu şekilde düzeltilmezse, arama geçmişinizi temizlemeyi de deneyebilirsiniz.

Hata 481

Bu hatayı görürseniz endişelenmeniz için bir sebebiniz var demektir. 481 kötü haber. Bu, büyük bir hata olduğunu ve yepyeni bir Google hesabı edinmeniz gerektiğini ifade eder.

Yeni bir hesaba kaydolmadan önce önceki hesabınızı kaldırın.

491/923/101 hatası

Bu hata herhangi bir uygulamayı veya güncellemeyi indirmenize izin vermez. Google hesabının akıllı telefonunuza veya tabletinize kaldırılması ve eklenmesi, bu hatanın hilesini yapmalıdır. Hesabınızı kaldırdıktan sonra tekrar oturum açmadan önce cihazı yeniden başlattığınızdan emin olun.

Hata 919

919, cihazınızda bir uygulama veya yükseltme indirmek için yeterli alan olmadığı anlamına gelir. Yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuzdan silmek ve böylece ek bellek alanı elde etmek. Daha sonra, uygulamayı indirmeye tekrar deneyebilirsiniz.

Hata 927

Bu hata gerekli değildir kötü bir. Ve bu hatayla karşılaşırsanız yapmanız gereken bir süre beklemektir ve bittikten sonra uygulamaları indirmeye tekrar deneyebilirsiniz.

Bir uygulamayı indirmeye çalışırken genellikle 927 hatası görünür ve Play Store’ın bir güncellemenin ortasında olduğu anlamına gelir. Sadece bekle ve yok olacak. Bu işe yaramazsa, Ayarlar’a gidin, “Uygulamalar” ı seçin ve “Tümü” ‘ye dokunun. Bu uygulama verileri silecek ve sorununuzu çözecektir.

Hata 941/927/504/495/413/406/110 / rh01 / rpc: aec: 0

Bütün bu hatalar, bazı indirme sorunlarınız olduğunu gösterir. Bu hataların yalnızca Google Play Store’dan bir şeyler indirmeye çalıştığınız sırada görünme nedeni budur.

Bu sorunu çözmek için yeni bir Google kimliğine ihtiyacınız olabilir ve işe yaramazsa Google hesabınızı cihazınızdan silmek zorunda kalabilirsiniz.

Akıllı telefonunuz için yeni bir Google kimliği almak için öncelikle verileri temizlemeniz ve ön belleği temizlemeniz gerekir. Daha sonra, verilerinizi Google hizmet çerçevesinden silmeniz gerekir. Bu, cihazınız için yeni bir kimlik alacaktır, ancak bazen süreçte etkilenen bazı uygulamaları yeniden yüklemeniz gerekir.

Hata 944

Bu normal bir hatadır ve akıllı telefonunuzun hatası değildir. Hata 9, Google Play Store’da bazı tür bağlantı sorunları olduğu veya sunucuları çevrimdışı olduğu anlamına gelir. Endişelenmek için bir neden yoktur, genellikle bu sorunu çok hızlı bir şekilde düzenler.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.