IOS 10 İçin İşe Yarar Beş Gizli Özellik

IOS 10 İçin En iyi 5 Gizli ve Faydalı Özellik

Apple her zaman iPhone’un iOS’undaki özellikleri gizlemek ister ancak iOS 10’un en iyisi olduğu gibi görünüyor. Belki de Apple bunu yapar, çünkü belki sadece çok fazla özellik barındırıyor ve her birini sunamıyor ya da belki keşifleri teşvik etmek istiyorlar.

Bu sırların en muhteşem beşini hep birlikte görelim.

1. Panorama yönü tersine çevrildi.

Şimdiye kadar bildiğiniz gibi, normal panorama yönü soldan sağa doğru sola çevrilir, çünkü bir şekilde herkes bunu yapmanın en iyi yoludur diye düşünüyor. Ancak bu döngüyü kırmak istiyorsanız, kamera uygulamasındaki hareket çizgisine dokunmanız yeterlidir.

2. İletilerde ki bireysel okundu bilgisi.

Arkadaşınızın mesajlarınızı okumasını isteyip istemediğinizi öğrenmek istiyorsanız, iletişim bilgilerine gidin ve sadece o kişi için okundu bilgisi etkinleştirin. Çok kullanışlı olacak.

3. Müzik Uygulamasında Karışık düğmeyi nerede bulabilirim?

Uzun süredir birçok kişi Apple Müzik Çalarda bir karıştırma düğmesi olmadığını düşünüyor ve birçoğu Google’dan büyük başarı elde etmemelerini istiyorlardı. Daha sonra yanlışlıkla birisi oyuna girdi ve karışıklığı bulmak ve düğmeleri tekrarlamak oldu.

4. IOS 10 Mesajlarda zaman damgaları.

Mesaj uygulamasında bir Message’i en son ne zaman gönderdiğini merak ediyor musun? Mesaj uygulamasında ekranın kenarından sağdan sola doğru çekmeniz gerekiyor ve merakınız gerçekleşecek.

5Yapışkanların boyutunu değiştirme

Onları göndermeden önce büyütebilir veya etiketlerini daha küçük hale getirebileceğinizi biliyor muydunuz? Göndermek istediğiniz çıkartmayı ikinci bir parmak eklemek ve büyütmek veya küçültmek ve daha sonra sohbete damlamak seçtikten sonra çok basit.

Daha önce keşfettiğimiz IOS 10 için beş sır bu, eğer onunla daha fazla yorum yapmayı biliyorsanız ve onu nasıl kullanabileceğimizi açıklarsanız harika olurdu.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.