IOS 11 Outlook, ARKit İle Pil Sorunu Düzeltme

IOS 11 Outlook, ARKit ve pil sorunları

IOS 11 Outlook, ARKit pil sorunları nasıl düzeltilir? Apple hayranları yeni iOS’u uzunca bir süre beklediler ve Apple hayal kırıklığına uğratmadı. Bu güncelleme birkaç iyileştirme getiriyor ve iPhone’lar ve iPad’ler için harika. Bununla birlikte, hiçbir şey mükemmel değildir ve kullanıcılar iOS 11 ile bazı sorunlarla karşılaşmıştır. Şimdilik, çoğu batarya ömrünün Outlook’uyla ilgilidir ve onlara yönelik bazı çözümlerimiz bulunmaktadır. Bazı iOS 11 sorunlarını fark ettiyseniz, aşağıda bir göz atın.

Outlook sorunları

Bu sorun Apple tarafından zaten onaylanmıştır. Bir süre önce bir not çıktı ve kullanıcılara “Apple’ın konuyu çözmek için Microsoft ile yakın işbirliği içinde çalıştığı ve yaklaşmakta olan bir yazılım güncellemesinde bir düzeltmenin yakında çıkacağı” açıklandı.

IOS 11 Outlook, ARKit ve pil sorunları

Görünen o ki Apple, sözünü tuttu ve şimdi şirket 11.01 yeni bir güncelleme yayınladı. “IOS 11.0.1’e güncellene kadar bir Outlook.com, Office 365 veya Exchange hesabı ile e-posta gönderemeyebilirsiniz.” Apple ekledi. Bu iyi haber ve bu sorunu bu kadar çabucak çözdüklerini görmek oldukça güzel.

ARKit, birçok iOS 11 cihazında çalışmıyor

Pek çok kullanıcı, ARKit’in en son iOS sürümüne sahip olan herkes tarafından kullanılabileceğine inanıyordu. Ancak, bu sadece doğru değildir. Bu özelliği kullanmak için A9, A10 veya A11 işlemcili bir aygıta ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle, bir iPad Air, iPad mini veya IPhone 5s ve 6’ya sahipseniz ARkit’e sahip değilsiniz.

Pil ömrü sorunları

Birçok kullanıcı pil ömrünü etkilediği için bu güncelleme hakkında şikayetçiydi. Bu sayı için en iyi düzeltme sabırlı olmaktır. Yeni bir işletim sisteminin başında pilini boşaltılması daha olasıdır. Cihazınız bir süredir oldukça meşgul olacak, ancak işler zamanla daha iyi hale gelecektir.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

REKLAM ALANI

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.