IOS 11’in En İyi Özellikleri ve İpuçları

IOS 11'In En İyi İpuçları

IOS 11’in en iyi özellikleri ve ipuçları: 11 12 Eylül’de piyasaya sürülecek ve Apple yeni iOS’lar için bazı ipuçları yayınladı ve bize işletim sistemlerine yeni neler getirmeleri konusunda fikir veriyor.

Apple, kontrol merkezini özelleştirme ve yapılandırma konusunda daha iyi ve kolay erişilebilirlik için uygulamaları düzenleyerek listelerine ekledi. Kullanıcıların Kurşunkalem ile bazı komutları tamamlamalarına izin verecek iPad Profesyonelleri için bazı özellikler de vardır. Örneğin kalem ile iPad’in kilidini açabilecek ve ayrıca etkinleştirildiğinde Notes uygulamasını açabilecekler.

iPhone kullanıcıları yeni bir uygulamanın keyfine varacaklardır: Dosyalar Uygulaması, iCloud Sürücüsüne yükseltidir.

Apple, ayrıca, Dosyalar Uygulaması aracılığıyla üçüncü taraf depolama uygulamalarının cihazları için kullanılmasına izin verme imkanını tanıtıyor. Dropbox’ı veya Google Drive’ı iPhone’unuza yükleyebilirsiniz. Mevcut bazı servisleri de ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

Diğer Önemli Özellikler

Sürükle-bırak seçeneği ve diğer dokunma seçenekleri ile iPad ve iPhone’ların kullanımı daha kolay olacak. Örneğin, bazı dosyaları yığınlamak için kullanıcılar bir dosyaya uzun süre basın ve dosya gezinmeye başladığında diğerlerine dokunun. Seçilen yığınlar için yeni bir yer oluşturmak için, yalnızca sürüklemeniz gerekir. Bu seçenekler yalnızca iPhone’daki Dosyalar Uygulaması’nda bulunmaktadır.

IOS 11’In En İyi İpuçları

Bu özellikler iPhone kullanıcıları ve iPad kullanıcıları için 12 Eylül tarihinden itibaren iOS kullanıcılarına sunulacak. Kaliforniya’da Steve Jobs Theatre’da, Cupertino’daki Apple Park Campus’da gerçekleşen Apple Etkinliği’nden sonra, en yeni iOS’daki tüm güncellemeleri ve özellikleri kontrol edebileceğiz.

Bu yılki iPhone, iPhone 8 ve iPhone 7s ve iPhone 7s Plus gibi yeni iPhone’lar, yeni AirPods satırı ve daha fazlasını göreceğiz!

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

REKLAM ALANI

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.