IOTransfer: Windows, iPhone / iPad Yöneticisi

IOTransfer

IOTransfer: Windows, iPhone / iPad yöneticisi, belkide şimdiye kadar iPhone’unuz ile Windows PC’niz arasında dosya kopyalamayı denediyseniz, bunun yapılması kolay bir şey olmadığını fark etmiş olmalısınız. En azından bir Apple Mac kadar kolay değil. Apple tüm talimatları ve araçları sağlar, ancak tüm süreç oldukça hantaldır. Windows’ta iPhone veya iPad dosyalarınıza erişmenin daha kolay bir yolunu istiyorsanız, IOTransfer adlı yeni bir iPhone transfer yazılımı deneyebilirsiniz.

Tüm iOS cihazlarıyla uyumlu çalışır

IOTransfer, iPhone, iPad ve iPod gibi tüm iOS cihazlarını destekler ve Windows PC’niz aracılığıyla iOS cihazlarınızı yönetmek için kullanılabilir. Bu yazılımı kullanarak dosyaları iOS cihazlarınız ve Windows PC’niz arasında kopyalayabilirsiniz. Üstelik, iPhone’unuzda veya iPad’inizdeki uygulamaları yükleyebilir veya kaldırabilirsiniz. İçeriği PC, iTunes ve iPhone veya iPad arasında senkronize etmek için de kullanabilirsiniz.

OTransfer’i başlattıktan sonra iPhone’unuzu PC’nize bağlarken cihazınızı hızlı bir şekilde tespit eder. IPhone’unuzla ilgili bazı temel bilgiler, örneğin, iPhone modeli, iOS sürümü, pil durumu, IOTransfer penceresinde görüntülenir. IPhone veya iPad’inizin görüntüsünde, iTunes’a senkronize etmek, senkronizasyon yapmak için kullanabileceğiniz seçenekler vardır, bu seçekeleri kullanarak cihazınızı senkronize edebilirsiniz.

IPhone ve PC arasında tek tıkla dosya aktarımı

IPhone aktarımı için IOTransfer’i kullanmak , yani dosyalarınızı kopyalamak için belki de dünyadaki en kolay şey. Önce dosya türü kategorisini seçmelisiniz – Müzik, Videolar, Fotoğraflar, vb. Sonra kopyalamak istediğiniz kadar çok dosya seçebilirsiniz. Sonra PC’ye etiketli küçük düğmeyi tıklatmanız gerekir . Bilgisayarınızdan iPhone’a dosyaları kopyalamak isterseniz, küçük Ekle düğmesine tıklayın, dosyaları seçin ve bunlar iOS cihazınıza kopyalanacaktır. Benzer şekilde, seçilen öğelerden kurtulmak için Sildüğmesini kullanabilirsiniz .

Kurulu uygulamaların yönetimi, e-kitaplar ve podcast’ler

IOTransfer, iPhone’unuzda veya iPad’inizdeki yüklü uygulamaların yönetimiyle de size yardımcı olabilir. Yüklü uygulamalardan herhangi birini bilgisayarınıza kopyalayabilir, uygulamaları kaldırabilir ve istediğiniz zaman geri yükleyebilirsiniz. Aynı şekilde e-kitapları, podcast’leri, sesli notları diğer dosyalar arasında yedekleme yapabilir ve bunları geri yükleyebilirsiniz.

Sonuç olarak: IOTransfer, çok hafif bir iPhone / iPad yönetim yazılımıdır. Dosyaları iOS cihazlarınızla bir Windows PC arasında kopyalamak için kullanılabilir. Veri aktarım oldukça etkileyicidir ve tek tıklamayla kaldırma veya iPhone’da yüklü uygulamaları yedekleme gibi pek çok kolaylıklar sunuyor.

IOTransfer’i kullanmak istiyorsanız BURADAN  indirebilirsiniz  .

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.