İşinizi Kolaylaştıracak 5 Android Uygulaması

Merhaba bugün sizler için hazırladığımız ve her telefonda olması gereken 5 farklı Android Uygulaması tanıtacağız. Her biri için ayrı Özelliklere bu uygulamalar ne işe yaradıklarını tanıtmaya çalışacağız. İşte İşinizi Kolaylaştıracak en iyi 5 Android Uygulaması.

1-Nokta

İlk uygulama (Nokta) uygulamanın temel mantığı su her gün baktığımız şeylerden birisi gazete hava durumu günlük burçları bize tek bir uygula’da sunuyor ve ayrıca TV rehberi’de var ve daha birçok özellik içinde barındırmaktadır.

2-Skyscanner

İkinci (Skyscanner) uygulaması  uçakta çok fazla seyahat yapıyorsanız Skyscanner tam size göre eğer ucuz uçak bileti bulmakta zorlanıyorsanız size en ucuz biletleri size sıralıyor. Örnek: Türkiye’den herhangi bir ülkeye gitmek istedik, uygulama sayesinde kalkış ve geri dönüş tarihimizi belirleyebiliyoruz. Yada tek yönlü olarak ayarlamak mümkün.

3-Google Keep

Google Keep uygulaması adından’da anlaşılacağı gibi Google tarafından yapılmış bir uygulama. Google Keep‘in mantığı notlar yazmanızı sağlıyor aynı zamanda bilgisayarınızdan,da notlarınıza bakabiliyorsunuz ve Mobil cihazlarınızdan ve Google chrome’un eklentisi üzerinden notlarınızı okumanızı sağlıyor.

Keep uygulamsı ile yapacağınız herhangi bir alışveriş listesi yapabilirsiniz. malum İsanlar’da unutkanlık herzaman olur kendimi örnek vermem gerekirse evde kendime bir alışveriş listesi hazırladım markete gittim ve aldığım ürünlerin kaç adet ürünü aldığımı ve geri kalan ürünün listesini Keep uygulaması ile işaret koyarak geri kalan ürünümü unutmamış oluyorum.

4-Letgo

Son olarak Letgo bir 2. el alışveriş uygulaması gerçekten çok başarılı bir uygulama. Letgo uygulamasını cihazınızda açtığınızda direkt sizin konumunuzu buluyor ve sizin konumunuza yakın yerlerde ki satışları size gösteriyor. uygulamanın kategoriler kısmından ürünlere bakabilir ve satıcıya ürün hakkında soru sorabilir fiyat teklifi verebilirsiniz. ayrıca kendi 2. el ürünlerinizi’de  Letgo uygulaması sayesinde satabilir ve sosyal sitelerde paylaşabilirsiniz. Letgo uygulamsını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.