Masaüstü ve Mobil Cihazlar İçin Google Earth Pro

Google Earth Pro

Google Earth Pro, bilgisayar veya mobil cihazlar için indirebilirziniz. Bununla birlikte, Google Earth 6.0 veya daha önceki Pro sürümlerinin artık desteklenmediğini bilmeniz gerekir. Dahası, yalnızca Pro sürüm 7.1.5 veya daha öncesi bir lisans anahtarı gerektirebilir. Ancak, lisans anahtarlarına sahip olmayanların, oturum açmak için kendi e-posta adreslerinin yanı sıra (GEPFREE) tuşunu da kullanabileceği düşünülmektedir.

Google Earth’ün Pro sürümünü Android akıllı telefonu aracılığıyla indirmek istiyorsanız, Google Play Store’u ziyaret etmeniz gerekir. Arama kutusuna uygulamanın adını yazmanız yeterlidir ve logoyla birlikte görünmek için ilk öneri, en iyi seçim olmalıdır.

Google Earth Pro

Açıldığında, yükleme işlemine başlamak için Yükle düğmesine dokunun. Uygulamayı indirdikten sonra yükleme işlemi takip edecektir. Google Earth 9, başarılı bir yükleme gerçekleştirmek için 4.1 veya daha yeni Android sürümü gerektirir.

Ayrıca, App Store’dan edinmeniz gereken iOS cihazlarınız için Pro sürümünü indirebilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza indirip yüklemek istiyorsanız, Android cihazlar için de aynı prosedürü uygulayın.

Bununla birlikte, cihazınızın en az iOS 9.0 veya üstü çalışıyor olması gerekir. Bu nedenle, iPod Touch, iPad veya iPhone gibi geçerli bir iOS cihazı kullandığınızdan emin olun.

Google Earth Pro uygulamasını manuel olarak güncelliyorsanız, en son 6.2 veya 7.x doğrudan yükleyiciyi indirmeniz gerekecektir. Bununla birlikte, bazı yükleyiciler otomatik olarak güncellenemeyebilir, bu nedenle bunu elde etmek için uygulamanın daha yeni bir sürümünü seçmeniz gerekir.

Google tarafından yapılan duyuruda, Google Earth ücretsiz sürümü Google Earth Pro’nun hizmetleri ile birleştirildi . Böylece, Google Earth için ücretsiz olacak daha gelişmiş özellikler sağladığı için en çokta kullanıcılar bundan yararlandı.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

REKLAM ALANI

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.