Nokia N8 İçin WhatsApp’ı İndirme ve Yükleme

Nokia N8 İçin WhatsApp'ı İndirme

Nokia N8 için WhatsApp’ı indirme ve yükleme: Aslında söylemeye gerek yok, WhatsApp dünyanın en popüler ve kullanışlı anında mesajlaşma uygulamalardan biridir. Bunu mobil cihazlarında çalıştıran bir çok kişi var, bu nedenle WhatsApp çeşitli Nokia ve BlackBerry cihazlarının yanı sıra 2.2 veya daha yeni sürümlerde çalışan tüm Android cihazlar için desteğin kesileceğini açıklandığında biraz şok oldu. Bu, özellikle de yukarıda belirtilen tüm cihazların ve işletim sisteminin sürümlerinin eskisinden daha fazla olduğunu düşünürsek anlaşılabilir bir durumdur.

WhatsApp için hala iyi görünen bir eski Nokia cihazı Nokia N8’dir. Resmi WhatsApp destekli cihaz listesini kontrol ederseniz, Nokia N8 Symbian OS kategorisinde bulabilirsiniz. Nitekim, Nokia akıllı telefonlar o zamana kadar oldukça feci şekilde kaderleri yaşadıktan sonra Symbian işletim sistemini çalıştıran ilk cihaz oldu. Aslında Symbian çok az kullanılsa da , Windows Mobile’dan daha iyidir diye düşünüyorum.

Bu nedenle, hala Nokia N8 cihazınıza WhatsApp kurabilirseniz, bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin. Bunu yapmak için iki ana yol vardır.

Nokia App sayesinde indirilebilir

WhatsApp’ı Nokia N8 cihazınıza Nokia uygulaması aracılığıyla yükleyebilirsiniz. Mağaza uygulamasını açıp arama çubuğuna ‘WhatsApp’ yazmanız yeterli olacak. Uygulamayı yüklemek için simgeye dokunun, ardından görünecek komut yolunu izleyin. işlem bu kadar. Oldukça kolay, değil mi?

Kendi Web Sitesi Üzerinden indirin

Ayrıca, Nokia N8 cihazınıza WhatsApp’ı resmi web sitesini kullanarak da yükleyebilirsiniz. Sadece tarayıcınızı açıp aşağıdaki URL’yi adres çubuğana yazın: https://www.whatsapp.com/nokia . Tabi bunu yüklendikten sonra sayfadaki (Şimdi İndir) düğmesine basın. Yine, istemleri takip edin ve kurulum işlemini tamamlayın. Bu şekilde çok daha kolay olacak ve bu nedenle bir problem yaşamamanız gerekir.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.