Siri Artık WhatsApp Mesajlarınızı Okuyabiliyor

Siri artık WhatsApp mesajlarınızı öğrenebilir

WhatsApp, Android ve iOS uygulamalarıyla ilgili güncellemelerin yüzdesini kademeli olarak almaz. Organizasyon, her iki sistem için yeni karakteristik eklemelerle birlikte küçük miktarda küçük değişiklikler yapıyor. Siri güncellemesi, Siri’ye mesajlarınızı okuma yeteneği veren büyük bir güncelleme.

Küçük ayarlamalar, üreticinin mevcut arabirimi hızlandırıp güçlendirebildiği kullanıcı arabirimi optimizasyonuyla sınırlandırılmıştır. Bu özellikler, tüm yeni WhatsApp yönleri için çekici bir güvenilir kaynak olan WABetaInfo aracılığıyla ortaya çıkarıldı

Şirketin üzerinde çalıştığı küçük değişikliklerin bir kaydını derledik ve akıllı telefonunuzda üstlenebileceğiniz öğeleri değerlendirmenizin daha az karmaşık olması için bunları işletim yöntemi ile adım adım şekilde sınıflandırdık.

IOS

WhatsApp geliştiricileri, Siri’nin sizin için WhatsApp mesajınızı öğrenmesini ve cevaplamasına izin veren SiriKit için yardım başlattı. Artık Siri’ye WhatsApp’taki yeni mesajlar isteyebilirsin ve Apple’ın dijital asistanları onları sizin için okuyacaktır. Geliştiriciler, uygulama aşamalarında sabit kalması için UI tasarım açısından uygulamanın yenilenmesini titizlikle sürdürmektedir. İnşaatçılar, WhatsApp’taki İletişim küçük baskı monitörünü, ortamın test etiketine karşılık gelen logolarla düzenli olarak göstermek için yenilendi. İletişim bilgilerinde ‘orijinal işletmeler’ seçeneği ile birlikte yeni bir ‘Geçmişini sohbet et’ düğmesi eklendi.

Siri artık WhatsApp mesajlarınızı öğrenebilir

İnşaatçılar ayrıca, müşterilerin iletişim uzmanlığını görüntüleme ve düzenleme potansiyellerini de getirdi. Bu bölüm ayrıca, bir mesajı hızlıca göndermek, ekrandan video ve sesli arama yapmak için kısayollar kazandı. Uygulamadaki Çağrılar bölümü, şimdi, sesli arama ve görüntülü görüşme yapmak için kullanılabilecek en uygun köşede, arama sınıfı ve bir ‘+’ simgesi ile birlikte WhatsApp profili çekimlerini önermektedir. Geliştiriciler ayrıca, hızlı bir şekilde video ve sesli çağrı yapmak için kısayollar sundular. Sonraki alternatif, müşterilerin birden fazla statü üzerinde karar vermelerine ve iletmelerine veya silmelerine olanak tanır.

WhatsApp ayrıca, genellikle kişi listenizde olmayan müşteriler için bir ‘Kartvizit’ bölümü test ediyor. Bu bölümdeki başkalarından gönderilen tüm iletişim kartlarını araştırabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın, uygulamanın URL’lerden uygulamayı terk etmeden anında indirilebilmesi için uygulamanın yeteneğini geliştirdiği görülüyor. Bu noktaların birçoğu iOS beta değiştirme bölümünde bulunur ve AppStore’daki WhatsApp kararlı sürümü için yapılacak güncellemelerdeki herkes için kullanıma sunulacaktır.

WhatsApp mesajlarınız

WhatsApp geliştiricileri daha önce önerilmiş olan “yerleşik çevre paylaşımı” özelliğinde çalışıyorlardı. Üretici, bölge minik resminin mesajınızı tıklamamalı ve haritalar arayüzünü açmadan alanınızı güncellemesi için en güncel özelliklere sahip. İnşaatçılar, daha önce önerilen sohbetler ‘Pin’ işlevini ek olarak tweaked.

Uygulama, sabitlenmiş Sohbetleri veya kuruluşları artık vurgulamıyor. En üstte sıkıştığınız bir demetten çıkmanız durumunda, uygulamanın personel çıkışını teyit ettiği gibi uygulamayı sizden almanızı isteyecek, ekstra bir karaktere ivme kazandırdınız. Burada dikkat edilmesi gereken ilginç faktör, her iki puanın Android’deki Beta kullanıcıları için varsayılan olarak gizlendiğidir.

WhatsApp daha yaygın olarak beta müşterilerin bazı noktalarını gizler, böylece iç ekip puanları kullanabilir ve yeni özelliklerin uygulamanın içindeki mevcut işlevlerine müdahale etmediğini onaylayabilir. Beta uygulaması, videoyu göndermeden önce filmleri zenginleştirmek için yepyeni bir kullanıcı arayüzü aldı.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.