Windows 10 Mail Uygulaması Gmail İle Daha İyi

Windows 10 Mail uygulaması şimdi Gmail ile daha iyi çalışıyor

Gmail istemcilerini, web destekçisinden Windows 10’a entegre edilen Posta uygulamasına değiştirmeye ikna etmek için gereken Microsoft gereklilikleri.

Windows 10 Mail uygulaması şimdi Gmail ile daha iyi çalışıyor

Mesajların mekanik olarak organize edilmesine yönelik yardım, paket iletimlerinin ardından ve rezervasyonların denetlenmesinin ardından Gmail ücretleri ve ayrıca Outlook ücretleri ile çabucak başlayacak Posta kutusu uygulaması, Gelen Kutusu markasına odaklanmış, en önemlisi, Mail’in temel görünen iletileri öbek yığınının en yüksek noktasına ittiği yerdir ve İnternetteki Gmail gibi önemli miktardır. Gerçekten daha az sıkıştıran mesajlar “farklı” bir organizatöre geçirilir, böylece zaman kazanırken onlarla başa çıkabilirsiniz.

Bunun için Microsoft, uygulamanın e-postalarınızın, kişilerin ve tarih kitaplarının bir kopyasını buluta ayarladığını söylüyor; bu nedenle muhtemelen mesajlara yaklaşarak ürün yelpazı toplayabilir, tedarik tarihlerinde teyit eder ve muhtemelen gemi know-how’ını teyit eder ve gönderir. Google hesabınızın.

Gmail’iniz risksizdir

“Gmail.Com veya Google’daki uygulamalardaki yetenekleriniz herhangi bir oranda değişmeyecektir”, Microsoft’u garanti altına alıyor, böylece yeni bileşenlere isabet ettiklerinde Gmail’in tüm karmaşaya görünmeyeceği yetenekler içinde güvenilir olmasını sağlayabilirsiniz. Net programınızda.

Yeni bakış açısı şimdi Windows Insider programındaki kişilere geçiyor ve muhtemelen o kadar uzak olmayan geleceğin içindeki her bireye gidiyor olacak. “Microsoft’un, Gmail hesap ayarlarınızı değiştirmenizin provoke edilmesi durumunda sizin için sahip olacağı plastik tecrübenin taze olduğunu anlamanız mümkün” diyor. “Esas teşvikini özdüğünüzde, on dört gün içinde yine size hatırlatacak kapasiteye sahip olacağız.”

İlerlemeler, Microsoft’un yönetimi olmaksızın ev pencerelerini 10 kullanmaya daha karıştıracak olsa da, değişim, müşterilerin web üzerinde Gmail’i açmaktan çok, yerel uygulamalarda kaldıkları ek enerjiyi yatırım yapabileceği anlamına geliyor.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.