Windows 8 İçin WhatsApp’ı İndirme

WhatsApp'ı Windows 8 Kullanıcıları İçin Nasıl İndirilir

Windows 8 Kullanıcıları için WhatsApp’ı indirme: Sosyal medya platformlarının yaygınlaşması, dünyadaki insanları birbirine daha da yakınlaştırdı. Bu bağlamda, insanlar Facebook, Twitter ve WhatsApp gibi çeşitli sosyal medya uygulamalarına açık hale getirildi. Bununla birlikte, herkes know-how eksikliği nedeniyle bu tür sosyal medya araçlarını kullanabilir.

WhatsApp’ı Windows 8 Kullanıcıları İçin Nasıl İndirilir

Dolayısıyla, sizin gibi kişileri taklit etmesi kolay ipuçları oluşturmak için çok fazla zaman ve kaynak harcadık. Windows 8 için WhatsApp’ı indirip yüklemek isterseniz izleyebileceğiniz adımlar.

WhatsApp, Windows 8 işletim sistemini çalıştıran bilgisayarınızda da kullanılabilir. Aslında, uygulamaya aynı anda iki yerde erişebilirsiniz. Hatta mesajları PC’niz ve akıllı telefonunuz arasında senkronize edebilirsiniz. Bilgisayarınız Windows 8 kullanıyorsa bunun yerine WhatsApp Web’i kullanabilirsiniz.

WhatsApp’ı PC’niz için etkinleştirmek için kullanabileceğiniz uyumlu akıllı telefonlar şunlardır: iOS 8.1, Android, Windows 8 ve 8.1, Nokia S40 EVO ve S60 ve BlackBerry OS’li iPhone. Bilgisayarınızın tarayıcısında belirli bir web.whatsapp.com bağlantısı bağlantısı yapmanız yeterlidir. Daha sonra akıllı telefonunuzun veri veya Wi-Fi bağlantısı kullanabileceğinden emin olun.

Yapmanız gereken ilk şey, akıllı telefonunuzda WhatsApp’ı açmak ve ardından WhatsApp Web’i açmak için talimatları izlemektir. Android ve BlackBerry akıllı telefon kullananlar için, Sohbet> Menü> WhatsApp Web’e gidin. Ayarlar> WhatsApp Web’e gitmeniz gerektiğinde iPhone’lar farklı olabilir. Nokia S60 ve Windows Telefonları Menü> WhatsApp Web’e gitmelidir.

Bilgisayarınızda WhatsApp Web’i açtıktan sonra , QR kodunu görebilirsiniz. Telefonunuz taramak için kendi kamerasına otomatik olarak erişir. Hesabınız üzerinden telefonda yaptığınız mesajlar aynı anda PC’nizde de kullanılabilir. PC’nizde WhatsApp Web’i açtıktan sonra, artık arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.