Windows PC veya Mac’te Android Oyunları Oynayın

Nox App Player: Windows veya Mac'te Android Oyunları/Uygulamaların Keyfini Çıkarın

Nox App Player: Windows veya Mac’te Android Oyunları/Uygulamaların Keyfini Çıkarın

Birçok kişi Android’in açık kaynaklı bir işletim sistemi olduğunu ve herhangi bir cihazla çalışacak şekilde değiştirilebileceğini bilmiyor. Bazı akıllı insanlar, Windows PC veya bir Apple Mac’e yüklenebilen Android’i oluşturdu. Ve bilgisayarınızı Android ile çift önyükleme yapmak istemiyorsanız, Windows veya Mac ile bir sanal makinede çalıştığı için Nox Uygulama Oynatıcıyı kullanabilirsiniz. Yazılım, daha büyük bir ekran cihazında PUBG veya Asfalt gibi popüler Android oyunlarını çalıştırabilmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Nox App Player, Android uygulamalarını masaüstü bilgisayarınızda çalıştırmanızı sağlayan ücretsiz bir Android emülatördür. Bu Android işletim sistemi 5.1.1 sürümü dayanmaktadır ve Windows XP, Vista, 7, 8.x ve 10 ile çalışmak için tamamen uyumludur. Windows 32-bit ve 64-bit sürümlerinde çalışır. Apple Mac bilgisayarları için sadece Mac Sierra’yı destekler.Nox App Player: Windows veya Mac'te Android Oyunları/Uygulamaların Keyfini Çıkarın

Yüklemeden sonra, Nox App Player’ı çalıştırabilir ve APK dosyalarını kullanarak çeşitli oyunları yan yüklemeye başlayabilirsiniz. Oyunların daha fazla veri indirmek ve bunları oynayabilmeniz için genellikle internete erişmesi gerekir. Ayrıca işlemci, RAM ve ekran çözünürlüğü ayarlarını yapmanızı sağlar. Önceden de belirtildiği gibi, APK dosyalarını uygun bir şekilde sürükleyip bırakarak veya emülatör penceresine bırakarak uygulamaları veya oyunları yükleyebilirsiniz.

Bazı bilgisayarlarda, belirli bir grafik kartı nedeniyle bazı hatalara neden olduğu söylenir. Nox App Player web sitesine göre, bu problem OpenGL ve DirectX arasındaki grafikler değiştirilerek düzeltilebilir. Sorun devam ederse, grafik sürücülerinizi en son sürüme güncelleyerek bunu düzeltebilirsiniz.

Rakip emülatörler ile karşılaştırıldığında, Multiplayer modu olarak adlandırılan şeyde aynı anda birden fazla pencereyi çalıştırma yeteneği ile öne çıkıyor. Bu emülatör pencerelerinin her biri herhangi bir oyun veya uygulamayı çalıştırabilir. Masaüstü bilgisayarınızda Android oyunlarını kontrol etmek ve zevk almak için gamepad’inizi bile kullanabilirsiniz.

Nox App Player‘ı kendi web adresinden indirebilirsiniz .

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.